Tepelko

Tepelko.cz Logo
Jsme odbornou firmou specializovanou na instalace tepelných čerpadel v rámci České a Slovenské republiky. Naše společnost se pyšní dlouholetými zkušenostmi v oboru a je garantem kvality montáží. 
 
Při instalaci tepelných čerpadel klademe důraz na preciznost a maximální odbornost. Všechny naše práce jsou prováděny pečlivě a řízeny odpovědnými pracovníky, kteří jsou školeni a mají nezbytné certifikáty. 
 
Díky moderní technologii jsme schopni sledovat všechna naše tepelná čerpadla prostřednictvím on-line monitorování. To nám umožňuje být v neustálém spojení s našimi zařízeními a sledovat možné problémy či poruchy ihned po jejich vzniku. Tímto způsobem jsme schopni předcházet vzniku závažnějších poruch a zajišťovat pravidelnou a spolehlivou funkci tepelných čerpadel.
 
V případě výskytu jakéhokoli problému disponujeme rychlým servisem, který je schopen vyřešit veškeré potíže v co nejkratším možném čase. Naši technici jsou vybaveni nejmodernějším nářadím a pomůckami, které jim umožňují efektivně a profesionálně provádět opravy a údržbu tepelných čerpadel.
 
Spolupráce s námi Vám zajistí spolehlivý a ekonomicky výhodný provoz tepelného čerpadla.
Přejít nahoru